Сайт Світильнянської сільської ради

Субота, 21.07.2018, 12:52

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Рішення » сесій

Про затвердження місцевих податків та зборів на 2018 рік Додаток

b

1.3. Транспортний податок

1. Платники податку

1.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тім числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.

2. Об'єкт оподаткування

2.1 Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

 

3. База оподаткування

3.1 Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до пункту 2.1 цього Положення.

 

4. Ставка податку

4.1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до пункту 2.1 цього Положення.

 

5. Податковий (звітний) період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

6. Порядок обчислення та сплати податку

6.1. Обчислення суми податку з об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

6.2. Податкові повідомлення – рішення про сплати сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачуться фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлення-рішень про сплату податку фізичними особами - нерезедентами здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об'єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

6.3 Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 01 січня звітного року і 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію за встановленою формою.

Щодо об'єктів оподаткування, придбаних юридичною особою протягом року, декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

6.4 У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об'єкт.

6.5 За об'єктом оподаткування , придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

 

7. Порядок сплати податку

7.1 Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до бюджету міста.

 

8.Строки сплати податку

8.1 Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податковою повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає, за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

РОЗДІЛ ІІ. ЄДИНИЙ ПОДАТОК

2.1. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі-мінімальна заробітна плата).

2.2. Встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

- для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

- для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

Відсоткова ставка єдиного податку для платників третьої групи встановлюється в розмірі:

 • 2% доходу – у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим кодексом України;

-     4% доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

2.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

2.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування території громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений ст.293 Податкового кодексу України для відповідної групи таких платників єдиного податку.

2.5. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої – третьої групи (фізичні особи – підприємці) у розмірі 15 % встановлюється у випадках передбачених пунктом 293.4 статті 293 Податкового кодексу України.

2.6. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу

2.7. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

2.8. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

2.9. Рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

 

 

РОЗДІЛ ІІІ. АКЦИЗНИЙ ПОДАТОК З РЕАЛІЗАЦІЇ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ

 

1. Загальні положення

  1. Положення про акцизний податок для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України (далі – Положення) розроблено на підставі розділу VI  Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами і доповненнями).

1.2. Це Положення є обов’язковим до виконання суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів.

 

2. Механізм справляння подотку

2.1. Платники податку

2.1.1. Відповідно до підпункту 212.1.11 пункту 212.1 статті 212 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами і доповненнями) (далі – Кодексу) платником податку є особа-суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

 2.1.2. Особи-суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.

2.2. Об’єкт оподаткування і база оподаткування податком.

2.2.1. Об’єктом оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (виручка від реалізації підакцизних товарів (з податком на додану вартість).

2.2.3. Базою оподаткування є вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Кодексу.

2.3. Ставки податку.

2.3.1. Для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213  Кодексу, ставки податку встановлюються за рішенням сільської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

 

3. Порядок обчислення та строки сплати податку

3.1. Податковий період.

3.1.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.

3.2. Дата виникнення податкового зобов’язання.

3.2.1. Датою виникнення податкових зобов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, є дата надходження оплати за проданий товар.

3.3. Порядок і строки сплати податку.

3.3.1. Суми податку перераховуються до бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 Кодексу для подання податкової декларації за місячний податковий період.

3.3.2  Особа-суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

3.3.3 Суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію акцизного податку за формою, затвердженою у порядку, встановленому статті 46  Кодексу.

 

4. Відповідальність та контроль

4.1. Платники збору, зазначені у пункті 2.1 цього Положення, несуть відповідальність за неподання у встановлені терміни податкової декларації з акцизного податку, до органу державної податкової служби, за правильність обчислення, повноту і своєчасність сплати податку до бюджету відповідно до Податкового кодексу України, інших законодавчих та нормативних актів.

 

РОЗДІЛ ІV. МІСЦЕВИЙ ЗБІР.

 1. Платники місцевого збору:
  1. Платниками зборуу є фізичні особи, які є власниками об'єктів житлової нерухомості
  2.  Визначення платників збору в разі перебування об’єктів житлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником збору є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлене судом;

в) якщо об’єкт житлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником збуру є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

 1. Ставка місцевого збору на вивезення твердих побутових відходів та вуличного освітлення:
  1. Ставка місцевого збору встановлюється сільською радою в розмірі 140 гривень на рік.

 

 1. Податковий період:
  1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

 1. Порядок обчислення суми збору:
  1. Обчислення суми збору з об'єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, проводиться виконавчим комітетом Світильнянської сільської ради за місцем знаходження об'єкта житлової нерухомості.
  2.  Платники місцевого збору на підставі документів, що підтверджують їх право власності на об'єкт житлової нерухомості та місце проживання (реєстрації), мають право звернутись до виконавчого комітету Світильнянської сільської ради про виплату місцевого збору або в повному обсязі, або частинами протягом податкового періоду.
  3.  Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової нерухомості нарахування місцевого збору починається з дня виникнення права власності на такий об'єкт.

 

 1. Порядок сплати місцевого збору:
  1.  Місцевий збір сплачується за місцем розташування об'єкта житлової нерухомості на території Світильнянської сільської ради і зараховується до відповідного бюджету згідно з положенням Бюджетного кодексу України відповідними працівниками виконавчого комітету Світильнянської сільської ради.
 2. Контроль
  1.  Контроль за своєчасністю подання податкових декларацій по місцевих податках до органу державної податкової служби, правильністю його обчислення, повноту і своєчасність сплати до бюджету здійснює орган податкової служби.

 

 

 

Сільський голова                                                    О.В.Кругляк

          

Категорія: сесій | Додав: jerzywowk (15.07.2017)
Переглядів: 272 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту