Сайт Світильнянської сільської ради

Субота, 24.08.2019, 09:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Рішення » сесій

Рішення №376-23-07

СВІТИЛЬНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 


Р І Ш Е Н Н Я

"21" грудня 2018 року

N 376-23-07

Про місцевий бюджет

с. Світильня
на 2019 рік

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Світильнянська сільська рада вирішила:

1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 1 290 000,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 1 290 000,00 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 0,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 1 290 000,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 1 290000,00 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 0,00 гривень;

профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 0,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 0,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 1000,00  гривень, що становить 0,08 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 20 000,00 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

6. Затвердити перелік кредитів (позик), що залучаються місцевою радою до спеціального фонду місцевого бюджету у 2019 році від міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів згідно з додатком 8 до цього рішення.

7. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 72 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2019 рік":

  • Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів;
  • Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
  • Податок на майно;
  • Земельний податок;
  • Орендна плата за землю;
  • Єдиний податок;
  • Адміністративні збори та платежі;
  • Державне мито.

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 1статті 72 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 69-1 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2019 рік":

- надходження від орендної плати за користування комунальним майном;

- плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;

- надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту;

- кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності.

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 2 статті 72 Бюджетного кодексу України;

3) у частині кредитування є надходження, визначені статтею 70 Бюджетного кодексу України.

9. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними статтею 69 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтею 70 Бюджетного кодексу України.

10. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

      - оплату праці  працівників бюджетних установ;

      - нарахування на заробітну плату ;

      - придбання медикаментів та перев’язочних матеріалів;

      - забезпечення продуктами харчування;

      - оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

      - поточні трансферти  місцевим бюджетам.

11. Надати повноваження сільській раді щодо здійснення в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України.

12. Надати повноваження сільській раді щодо здійснення позик на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

13. Надати повноваження сільській раді щодо забезпечення головними розпорядниками коштів місцевого бюджету виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

14. Дозволити сільській раді протягом бюджетного періоду здійснювати  перерозподіл бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів.

15. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

16. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

17. Зобов’язати сільську раду оприлюднити це рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань  планування бюджету, фінансів і цін.

 

Сільський  голова                                                       О.В.Кругляк

Категорія: сесій | Додав: jerzywowk (10.01.2019)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту